?Yeni Gümrük Uygulamaları Toplantısı? Gerçekleştirildi / Sn. Cenap AŞCI Tarafından Yapılan Sunum Eklenmiştir.  

03 Mart 2014 / Pazartesi | Görüntülenme : 4130

?Yeni Gümrük Uygulamaları Toplantısı? Gerçekleştirildi / Sn. Cenap AŞCI Tarafından Yapılan Sunum Eklenmiştir.

Açılış konuşması İTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Gökhan Murat KALSIN ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sn. Sezai UÇARMAK tarafından yapılan toplantının Oturum Başkanlığını Başkan Vekilimiz ve İTO 25 No'lu Meslek Komitesi Komite Üyesi Sn. Serdar KESKİN tarafından yapılmıştır.


Toplantıda Gümrükler Genel Müdürü Sn. Cenap AŞCI, Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürü Sn. Harun USLU Dernek Başkanımız Sn. Turhan GÜNDÜZ konu ile ilgili sunum gerçekleştirmiş,  İTO 25 No’lu Gümrük Müşavirliği Meslek Komitesi Meclis Üyemiz Sn. Metin KORKMAZ konuşması ile katılımcılara konu hakkında bilgi vermiştir.


Toplantının soru cevap bölümünden hemen önce katılımcılara bir konuşma yapan İTO Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İbrahim ÇAĞLAR katılımcılara plaket takdim etmiş, soru cevap bölümünde konuşmacılar kendilerine yazılı olarak iletilen sorulara cevaplandırmıştır.


Söz konusu toplantının videolarına Sn. Turhan GÜNDÜZ ve SN. Harun USLU tarafından yapılan sunuma ekli dosyadan ulaşabilirsiniz. Sn. Cenap AŞCI tarafından yapılan sunum ise  kendileri tarafından gerekli sadeleştirme yapıldıktan sonra web sitemizden yayınlanacaktır.


 


"Sn. Cenap AŞCI Tarafından Yapılan Sunum Eklenmiştir."


 Soru Cevap Bölümü


  Sosyal Medya