Derneğimizin Geleneksel İftar Yemeği Wow İstanbul Hotel’de Düzenlendi  

13 Haziran 2018 / Çarşamba | Görüntülenme : 960

Derneğimizin Geleneksel İftar Yemeği Wow İstanbul Hotel’de Düzenlendi

12 Haziran Salı akşamı WOW İstanbul Hotel’de Derneğimizin Geleneksel İftar Yemeği düzenlendi. Bini aşkın civarında davetlinin yer aldığı iftar yemeğimize Tasfiye Hizmetleri Genel Müdürü Sn. Rıza Mehmet KORKMAZ, Bölge Müdürlerimiz Sn. Mehmet HATİPOĞLU, Sn. Abdullah ÖZGÜR ve Sn. Yaşar Yaman OCAK, Bölge Müdür Yardımcılarımız, Gümrük Müdürlerimiz ile Eski Başkanlarımız Sn. Esen SİNAL ve Sn. Turhan GÜNDÜZ, İTO 25 No.lu Meslek Komitesi, STK Temsilcileri, Basın Mensupları ve Üyelerimiz katıldı.

Başkanımız Sn. Serdar KESKİN, Mesleğimizin 109. yaşının da kutlanıldığı İftar Yemeğinde bir konuşma yaparak şunları dile getirdi: “Mesleğimizi; 109 yıllık tertemiz duygular, sevgi, fedakarlık, emek, hizmet, dayanışma, birlik ve beraberlik ayakta tutmuştur, geleceğe taşımaktadır. Mesleğimizin 109 yıllık onurlu ve başarılı tarihine yakışır bir dernek binasına sahip olmamızın zamanı geldi de geçti. En kısa zamanda sizlerin de katkı ve destekleriyle dernek binamızı satın almak istiyoruz. Bu ortak hareketin gerçekleşeceğine inancımız tam. Türkiye’nin saygınlığını kazanmış bir çınar olan, İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği’nin bir gayrimenkule sahip olması hepimizin boynunun borcudur.

Başta Ulu Önder Atatürk ve Silah Arkadaşları olmak üzere; tüm Şehitlerimizi ve Mesleğimize emek verip ebediyete intikal etmiş tüm büyüklerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Sorunlarımızın çözümüne ilişkin verdikleri katkı ve destekten dolayı; Bakanımız Sn. Bülent TÜFENKCİ’ye, Bakan Yardımcımız Sn. Fatih ÇİFTÇİ’ye, Eski Ekonomi Bakan Yardımcımız Sn. Fatih METİN’e, Müsteşarımız Sn. Cenap AŞÇI’ya ve onun nezdinde Bakanlığımızın çok kıymetli Genel Müdürleri ve Personellerine, Daire Başkanlarımıza Bölge Müdürlerimize ve Değerli Personellerine, Sektörümüzün TBMM Temsilcisi olan İstanbul Milletvekili Sn. Metin KÜLÜNK’e, Eski Müsteşarımız Konya Milletvekili Sn. Ziya ALTUNYALDIZ’a ve Merhum İTO Başkanı Sn. İbrahim ÇAĞLAR’a Camiam adına teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Uyum içerisinde çalıştığımız çok kıymetli Yönetim Kuruluma, pozitif geri dönüşümleriyle bizleri güçlendiren, yapıcı eleştirileriyle de ufkumuzu açan siz çok kıymetli üyelerimize teşekkür ederim. Ayrıca en büyük teşekkürüm Türkiye Cumhuriyetini kuran, bu güzel Yurdumuzu bize emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk içindir. Mübarek Ramazan Ayının hayırlara vesile olmasını temenni eder, Allah’tan sağlık, barış, huzur ve mutluluk diliyorum. Sevgi ve Saygıyla kalın..”

  Sosyal Medya