İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Kariyer Günlerinde, İGMD Akademi Mesleğimizi Tanıttı  

10 Nisan 2018 / Salı | Görüntülenme : 585

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Kariyer Günlerinde, İGMD Akademi Mesleğimizi Tanıttı

Üniversitelerin kariyer günlerinde öğrencilerle bir araya gelerek mesleğimizi tanıtan İGMD Akademi, 09.04.2018 Pazartesi günü İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Kariyer Günleri’nde yer aldı.

İGMD Akademi Genel Sekreteri Sayın Saygın ÇELİK’in sunum yaptığı etkinliğe, Dış Ticaret Bölümü öğrencileri katıldı. Sayın ÇELİK yaptığı sunumunda öğrencilere Gümrük Müşavirlik Mesleği’nin Türk Dış Ticaretindeki önemi ve geleceğinden bahsetti. Etkinliğe katılan öğrenciler de CV’lerini İGMD Akademi Genel Sekreteri Sayın Saygın ÇELİK’e ilettiler. Stajyer arayışında olan meslektaşlarımız CV’lere derneğimizden ulaşabilirler.

Öğrencilerin gümrük ve dış ticaret alanındaki güncel uygulamalar hakkında bilgi edinebilmesi için; İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Dış Ticaret bölümünde  “Serbest Bölgeler “ dersi veren öğretim görevlisi Sayın Mustafa BOLAHATOĞLU, Kurumsal İletişim Daire Başkanı Sayın Ece Ozan ÖZERAY ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Sayın Miray Şengül KOŞAR’la yapılan görüşmede, İGMD Akademi ile işbirliği değerlendirildi.

 

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği

Yönetim Kurulu

  Foto Galeri

  Sosyal Medya