LÖSEV Gönüllüleri Ramazanda İş Başında  

14 Mayıs 2018 / Pazartesi | Görüntülenme : 593

LÖSEV Gönüllüleri Ramazanda İş Başında

Değerli Üyelerimiz;

Yardımlaşma ve paylaşmanın daha da anlam kazandığı Ramazan ayında, LÖSEV Vakfına kayıtlı her çocuğumuz ramazan bereketini yaşasın,

iftar sofraları dolsun taşsın, miniklerimiz doya doya yesin ve onlara şifa olsun, can olsun… diye yardımlarınıza ihtiyacımız var.

Ramazan bağışlarıyla, fitre ve zekatlarla önce çocuklarımız iyileşsin…

Çünkü Ramazan ayında yoksul bir aileyi doyurmak, hasta bir çocuğu iyileştirmek, gözü yaşlı bir anneyi güldürmek ibadetlerin en güzelidir.

Bu sebeple Ramazan ayı boyunca yapacakları çalışmalar için desteklerimize ihtiyaçları var.

NELER YAPABİLİRSİNİZ?

  • Kurumsal ya da bireysel olarak Ramazan gıda kolisi bağışı yapabilir, çevrenizdekileri ramazan gıda kolisi bağışına yönlendirebilirsiniz. Dilerseniz marketten alabilir ya da LÖSEV ramazan kolisi seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz.
  • Ramazan kolisi bağışına ilişkin dokümanlarının dağıtımı konusunda destek verebilirsiniz ( üyelerinize, tanıdıklarınıza, iş çevrenize,). Bu konuda kaç adet dağıtabileceğinize dair bilgi ve güncel iletişim bilgilerinizi iletmeniz yeterli. İlettiğiniz adresinize gönderilecektir.Afişleri tanıdık eczane, esnaf gibi sirkülasyonu olan noktalara asabilirsiniz. (Kaç adet dağıtabileceğinize dair bilgi ve güncel iletişim bilgilerinizi iletmeniz yeterli. İlettiğiniz adresinize gönderilecektir.)
  • Tüm çalışma arkadaşlarınıza, çevrenize ve çalışanlarınıza bilgilendirerek çok daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  • Sosyal medya hesaplarınızda duvar kağıdı alanlarına kapak tasarımını koyarak LÖSEV’e destek olabilirsiniz. ( Facebook için , Twitter için).
  • Tüm sosyal mecralarda @losev1998 resmi LÖSEV hesabını takip edip paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

 

  Sosyal Medya