Sayın Tevfik USTA Derneğimize Veda Ziyaretinde Bulundu  

09 Ekim 2013 / Çarşamba | Görüntülenme : 2613

Sayın  Tevfik USTA Derneğimize Veda Ziyaretinde Bulundu

Ziyarette Sayın Tevfik USTA’ya İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Fahri PASLI Eşlik Ederken, Derneğimizi temsilen  Başkanımız Sayın Turhan GÜNDÜZ, Başkan Vekillerimiz Sayın Serdar KESKİN, Sayın Nizamettin AĞAR ve Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Sayın Recai KARAKAZANCI iştirak etmiştir.


Sn. USTA veda ziyaretinde görevde bulunduğu süre içersinde Dernek Yönetimi ile kurumsal işbirliği içersinde uyumlu, sonuç odaklı  bir çalışma süreci yaşandığını gösterilen anlayış ve işbirliği için yönetim kurulumuza teşekkür ederek başarılar diledi.


Başkanımız Turhan GÜNDÜZ ise  Sayın Tevfik USTA’ya öncelikle bu nazik veda  ziyaretine teşekkür etti. Ayrıca   görevde bulunduğu süreç içersinde mesleki sorunlarımızın çözümünde her zaman gösterdiği duyarlı yaklaşıma, kurumsal işbirliğine, başta etik değerler olmak üzere  derneğimiz çalışmalarına sürekli verdiği yapıcı, açık, samimi ve sonuç odaklı destekleri için şahsı ,yönetim kurulu ve camiamız adına tekrar teşekkür ederek yeni görevinde bundan sonraki iş ve özel hayatında başarılar diledi. 

  Sosyal Medya