Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Yeni Kabinedeki Bakanlarımıza Başarılar Dileriz  

10 Temmuz 2018 / Salı | Görüntülenme : 845

Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Yeni Kabinedeki Bakanlarımıza Başarılar Dileriz

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın milletin iradesiyle hayata geçirdiği “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ülkemiz ve dünya siyaseti için hayırlı olmasını, Sayın Cumhurbaşkanımıza da yeni görev sürecinde Şahsım ve Gümrük Camiamız adına başarılar dilerim.

İş dünyasından gelen, önemli ticari başarılara imza atmış ve ekonomi alanında ülkemizin ilk kadın bakanı olma unvanına da sahip olacak olan yeni Bakanımız Sayın Ruhsar PEKCAN başta olmak üzere, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk kabinesini kutlar ve başarılar dilerim. 

Gümrük Müşavirleri olarak:  Küresel rekabette ülkemizin güçlenmesi, emin adımlarla ilerlemesi için “Gümrük ve Dış Ticaret” alanında yapılacak her çalışmada, reformlarda Bakanımız Sayın Ruhsar PEKCAN’a ve Ticaret Bakanlığımızın çok kıymetli kadrolarına, gerek dış ticaret işlemlerimizin %91’ni gerçekleştirirken elde ettiğimiz bilgilerimizle, gerekse 109 yıllık mesleki tecrübemizle her zaman destek vermeye, üzerimize düşen her türlü görevi yerine getirmeye hazır olduğumuzu belirtmek isterim.

Cumhurbaşkanlığı yönetim sisteminin fiilen başladığı bu dönemde; Gümrük ve Ticaret Bakanlığımız Ekonomi Bakanlığı ile birleşerek “Ticaret Bakanlığı” ismini almıştır. Bu iki bakanlıkta görev yapan ve çalışmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğum başta Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent TÜFENKCİ ve Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKÇİ olmak üzere; tüm Bakanlarımıza, Bakan Yardımcılarımıza, Müsteşarlarımıza, Genel Müdürlerimize, bürokratlarımıza ve bakanlık çalışanlarına emekleri için teşekkür eder, yeni süreçte başarılar dilerim.

Saygılarımla…

Serdar Keskin

İGMD Yönetim Kurulu Başkanı

  Sosyal Medya