Yönetim Kurulumuzdan Bakanlık Ziyareti  

24 Mart 2015 / Salı | Görüntülenme : 1898

Yönetim Kurulumuzdan Bakanlık Ziyareti

Ziyaretlere Başkanımız Sn. Serdar KESKİN’e Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Sn. Zeynel TUTAR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Ali Kemal YAZAR, Sn. M. Memiş YILMAZER ve Sayın Turgay ÖZEREN eşlik etmiştir.


Başkanımız Sn. Serdar KESKİN Yönetim Kurulu olarak istişare toplantılara bizzat katılarak destek veren Sn. Müsteşar Vekilimize özellikle yakın zamanda imzalanan Teminat Durum Sorgulama Protokolü ile ilgili teşekkürlerini iletirken, geçmişte gerçekleşen iş birliğinin artarak devam etmesi yönünde camiamızın beklentilerini iletmiştir.


Sn. Müsteşar Vekilimiz Sezai UÇARMAK Yönetim Kurulumuza yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi ve dış ticaret paydaşlarımızla işbirliği içinde olarak Türkiye dış ticaretinin önünü açmak Benim ve Bakanlığımızın en büyük çabasıdır dedi. 


Ziyaret sonunda Başkanımız Müsteşar Vekilimize İGMD rozeti taktı ve Müsteşarımıza göstermiş olduğu yakın ilgi ve ev sahipliği için teşekkür etti.


Ayrıca Müsteşar Y. Sn. Remzi AKÇİN, Gümrükler Genel Müdür V. Sn. Mustafa GÜMÜŞ Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdür V. Sn. Harun USLU, Gümrükler Genel Müdür Y. Sn. Halit HANOĞLU ve Sn. Yakup SEFER, Daire Başkanı Sn. Mehmet HATİPOĞLU ve Sn. Kadir TURSUN Yönetim Kurulumuz tarafından Makamlarında ziyaret edilerek mesleki konular hakkında fikir alışverişinde bulunulmuştur.

  Sosyal Medya