Yönetim Kurulumuzdan Bakanlık Ziyareti  

04 Temmuz 2018 / Çarşamba | Görüntülenme : 844

Yönetim Kurulumuzdan Bakanlık Ziyareti

03.07.2018 – 04.07.2018 tarihlerinde Başkanımız Sayın Serdar KESKİN, Başkan Vekilimiz Sayın Bülent ŞENTÜRK, Genel Sekreterimiz Sayın Ziya AKGÜN ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Mithat Uğur YETİŞKİN ile Sayın Özlem TAN’dan oluşan bir heyet; Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent TÜFENKCİ, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Fatih ÇİFTCİ, Müsteşar Sayın Cenap AŞCI, Müsteşar Yardımcıları; Sayın İsmail YÜCEL ile Sayın Sezai UÇARMAK, AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Sayın Hasan KÖSEOĞLU, Gümrükler Genel Müdürü Sayın Mustafa GÜMÜŞ, Gümrükler Muhafaza Genel Müdürü Sayın Abdullah SOYLU, Tasfiye Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Mehmet Rıza KORKMAZ, Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürü Sayın Hacı Hasan Murat ÖZSOY, Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdür Yrd. Sayın Ali TOKSÖZ, Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdür Yrd. Sayın Jale ARSLAN, AB Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Avrupa Birliği Daire Başkanı Sayın Sevil KARACA, AB Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Karşı İdari İşbirliği Daire Başkanı Sayın Bülent Orhan TÜREL, Bilgi İşlem Daire Başkanı Sayın Muhammet AYDIN ve Gümrük İdareleri Daire Başkanı Sayın Sinan AKYÜZ’Ü Makamlarında ziyaret etti.

Genel Sekreterimizin takdimi ile Bakanımız Sayın Bülent TÜFENKCİ ile Müsteşar, Müsteşar Yardımcıları ve Genel Müdürlerimiz Müzemize eklenmek üzere beyanname imzalayarak bizleri onurlandırmıştır.

Ziyaretlerimiz sırasında Gümrük ve Ticaret Bakanı ve Bakanlık Mensuplarına, Mesleğimize karşı göstermiş oldukları duyarlı yaklaşımları ve vermiş oldukları katkılardan dolayı Teşekkür Plaketi takdim edilmiştir.

Başta Sayın Bakanımız olmak üzere kendilerine misafirperviklerinden ötürü İGMD Ailesi olarak teşekkür ederiz.

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği

Yönetim Kurulu

  Sosyal Medya