İGMD Yönetiminden Yeni Bölge Müdürümüze ?Hayırlı Olsun? Ziyareti  

28 Mayıs 2015 / Perşembe | Görüntülenme : 2161

İGMD Yönetiminden Yeni Bölge Müdürümüze ?Hayırlı Olsun? Ziyareti

Yapılan ziyarette Bölge Müdürlüğü ile derneğimizin ortaklaşa gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında Bölge Müdürümüz Sn. Halil İbrahim BOZKUŞ’a bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Serdar KESKİN “Gerek saha operasyon bilgi ve tecrübesi gerekse idari bilgi ve tecrübesi olan Gümrük Müşaviri üyelerimizle birlikte İGMD Yönetimi olarak sadece sorunları ortaya koymuyor, çözüm üretilmesine yönelik artı değerler sağlıyoruz,


İnanıyorum ki; Gümrük İdarelerinin en yakın çözüm ortağı ve paydaşı olan mesleğimiz ve onun temsilcisi İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneğimiz ile var olan kurumsal işbirliği yeni dönemde daha güçlenecek, daha da verimli hale gelecektir. Yeni görevinizin size, mesleğimize ve tüm gümrük camiasına hayırlı olmasını dilerim.” dedi.  


Dernek yönetimimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İstanbul Bölge Müdürümüz Sn. Halil İbrahim BOZKUŞ; Dış ticaretin temsilcisi ve idaremizin değişmez paydaşı olan Gümrük Müşavirleri ve mesleğin temsilcisi İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği ile sorunların çözümüne yönelik yapılan çalışmaları önemsediğini ilerleyen süreçte iş birliğinin artarak devem edeceğine inandığını dile getirdi.


Söz konusu ziyarette Başkanımız Sn. Serdar KESKİN’e Başkan Vekilimiz Sn. Mümin GÜNLER, Genel Sekreterimiz Sn. Recai KARAKAZANCI, Veznedar Üyemiz Sn. Mustafa SEZEN, Sayman Üyemiz Sn. Zeynel TUTAR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Sn. M. Memiş YILMAZER, Sn. Ali Kemal YAZAR, Sn. Hasan Hüseyin ERCAN ve Sn. Murat ŞAHİN eşlik etmiştir.

  Sosyal Medya