Üye Aidatları ile İlgili Önemli Duyuru  

20 Mart 2015 / Cuma | Görüntülenme : 3979

Üye Aidatları ile İlgili Önemli Duyuru

02 Mart 2013 tarihinde yapılan Olağan Seçimli Genel Kurulumuzda alınan kararlar doğrultusunda geçmiş yıllara ait birikmiş aidat borçlarını ödemeyen üyelerimizin bilgilerini alfabetik sıra ile web sitemiz üzerinden duyurulmuştur. Ayrıca tüm üyelerimiz web sitemiz üzerinden “KURUMSAL” başlığı altında üye aidat bilgilerine ulaşabileceklerini belirtmek isteriz.


Herhangi bir hatırlatmaya gerek kalmaksızın veya Yıllık Üye Aidatlarının ödenmesi hususundaki talebimize kayıtsız kalmayarak, tüzük hükümlerine uygun bir şekilde aidatlarını ödeyen değerli üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız. Ancak tüm hatırlatmalarımıza rağmen, henüz bu vecibelerini yerine getirmemiş bulunan değerli üyelerimize “Üye aidatlarımızı zamanında ödemek her üyemiz için tüzük gereği derneğimize karşı üyelerimiz adına taahhüt niteliğinde” olduğunu ve yıllık üye aidatını zamanında yatıran üyelerimize de yapılmış bir haksızlık olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz.


Sizlere daha çağdaş ve kaliteli hizmet sunulabilmesi ve kurumsal alt yapının oluşturulması için derneğimizin ekonomik açıdan güçlü bir konuma gelmesi hepimizin ortak dileğidir.


Bu bağlamda henüz aidatlarını ödememiş bulunan değerli üyelerimizin yıllık üye aidatlarını aşağıda bilgilerini vermiş olduğumuz Derneğimize ait Banka Hesaplarına veya Dernek Merkezimize makbuz karşılığı yatırmalarını önemle rica ederiz.


 


Saygılarımızla,


İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği
YÖNETİM KURULU


 

  Sosyal Medya