"Bir Devlet ki! Gümrük işlerini, vergilerini, ülkenin ve milletin ihtiyaçlarına göre düzenlemekten alı konulmuştur. Böyle bir devlete elbette bağımsız devlet denemez."

26 Ocak Dünya Gümrük Günümüz Kutlu Olsun

Tarih: 26.01.2021 16:10:00 - Görüntülenme: 407

26 Ocak Dünya Gümrük Günü;  sadece bir kutlama, etkinlik tarihi değil, gümrüklerin uluslararası yol haritasının da belirlendiği özel bir tarihtir.

Dünya Gümrük Örgütü’nün “Gümrük, sürdürülebilir bir tedarik zinciri için Kurtarma, Yenileme ve Dayanıklılığı destekliyor” 2021 yılı temasına yakışır şekilde çalışmalarıyla, emekleriyle, yenilikçi ve teknolojik gelişmelere süratle adapte olmayı başaran Değerli Meslektaşlarımız ile birlikte 26 Ocak Dünya Gümrük Günü’nü her yıl olduğu gibi gümrüklerde birlikte kutladık.

Başkanımız Sayın Serdar KESKİN, Erenköy Gümrük Müdürü Sayın İlhami DEMİRCİ ve Gümrük Personelinin katılım sağladığı Erenköy Gümrük Müdürlüğü başta olmak üzere, Atatürk Havalimanı Gümrük Müdürlüğü, Dilovası Gümrük Müdürlüğü, Haydarpaşa Gümrük Müdürlüğü, İstanbul Havalimanı Gümrük Müdürlüğü, Muratbey (Çatalca) Gümrük Müdürlüğü, Sabiha Gökçen Gümrük Müdürlüğü ve Yeşilköy Gümrük Müdürlüğü’nde kutlamalarımız lokma tatlısı dağıtımı ile devam etmiştir.

Dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınında kritik bir rol üstlenen Gümrük Müşavirleri, Müşavir Yardımcıları, Stajyerler ve tüm çalışma arkadaşlarımızın 26 Ocak Dünya Gümrük Günü’nü kutluyor, aramızdan ayrılan tüm Meslektaşlarımızı saygıyla anıyoruz.

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği

Yönetim Kurulu

Son Yüklenen Diğer Haberler