"Bir Devlet ki! Gümrük işlerini, vergilerini, ülkenin ve milletin ihtiyaçlarına göre düzenlemekten alı konulmuştur. Böyle bir devlete elbette bağımsız devlet denemez."
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
"Bir Devlet ki! Gümrük işlerini, vergilerini, ülkenin ve milletin ihtiyaçlarına göre düzenlemekten alı konulmuştur. Böyle bir devlete elbette bağımsız devlet denemez."

Dünyanın en önemli öğrenci-inovasyon yarışması Shell Eco-marathon

Tarih: 24.09.2017 10:00:00 - Görüntülenme: 476

Shell Eco-marathon Türkiye kapsamında, Türkiye, Yunanistan, Bulgaristan, Slovakya ve Tunus’tan katılan 25 öğrenci takımının tasarladıkları enerji tasarruflu araçların en az enerji harcamak üzere gerçekleştireceği yarış heyecanını yaşayabilir, Maker Çocuk ve Userspots tarafından düzenlenecek inovasyon atölyelerine 7 yaş ve üzerindeki çocuklarınızla birlikte katılabilirsiniz.                                                     SHELL ECO-MARATHON TÜRKİYE 2017’YE DAVETLİSİNİZ


 
                      Dünyanın en önemli öğrenci-inovasyon yarışması 3. Kez Türkiye’de!                  Dünyanın en önemli öğrenci-inovasyon yarışması Shell Eco-marathon, 24 Eylül Pazar günü 3. kez Türkiye’de düzenlenecek. Shell Türkiye, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) işbirliğiyle gerçekleştirilen Shell Eco-marathon Türkiye’de, 16-25 yaş arası öğrenciler kendi tasarladıkları ve ürettikleri enerji tasarruflu prototip otomobillerle en az enerji harcamak üzere yarışacaklar.Shell Eco-marathon, her yıl Avrupa, Asya ve Amerika’daki bölgesel yarışmaların dışında dünya genelinde sadece 3 ülkede düzenleniyor. Bu özel yarışmaya ev sahipliği yapan ülkelerden biri olan Türkiye’de Shell Eco-marathon heyecanını yaşamak için, aşağıdaki link üzerinden kayıt olarak 24 Eylül Pazar günü TİM Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleşecek açılış törenine ve yarışmaya ücretsiz olarak katılım sağlayabilirsiniz.         


Shell Eco-marathon Türkiye kapsamında, Türkiye, Yunanistan, Bulgaristan, Slovakya ve Tunus’tan katılan 25 öğrenci takımının tasarladıkları enerji tasarruflu araçların en az enerji harcamak üzere gerçekleştireceği yarış heyecanını yaşayabilir, Maker Çocuk ve Userspots tarafından düzenlenecek inovasyon atölyelerine 7 yaş ve üzerindeki çocuklarınızla birlikte katılabilirsiniz.Shell Eco-marathon Türkiye 2017’ye izleyici olarak katılmak için aşağıdaki görsele tıklayarak kayıt formunu doldurun!
Shell Eco-marathon hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Shell Eco-marathon Türkiye videosunu izleyin!


 

 


 
 Partnerlerimiz:


 

Son Yüklenen Diğer Haberler