"Bir Devlet ki! Gümrük işlerini, vergilerini, ülkenin ve milletin ihtiyaçlarına göre düzenlemekten alı konulmuştur. Böyle bir devlete elbette bağımsız devlet denemez."

Beykoz Üniversitesi 2020 Güz Yarıyılı Yüksek Lisans Başvuruları Hakkında

Tarih: 23.09.2020 09:19:00 - Görüntülenme: 323

İGMD Akademi ve Beykoz Üniversitesi arasında gerçekleşen iş birliği kapsamında, Derneğimizin Üyeleri Gümrük Müşaviri, Gümrük Müşavir Yardımcısı, Gümrük Müşavir Yardımcılığı Adaylarımıza ve birinci derece yakınlarına özel indirimler uygulanacaktır. 2020 güz yarıyılında aşağıdaki yüksek lisans programlarının öğrenim ücretleri üzerinden üyelerimize %30 indirim yapılacak olup, üyelerimiz bu yıla özel yapılmış olan %1 KDV indiriminden de faydalanacaklardır. Başvurular 5 Ekim 2020 tarihine dek yapılabilir.

 

Uzaktan Eğitim Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yüksek Lisans Programı (Tezsiz)

Uzaktan Eğitim İşletme Yüksek Lisans programı (Tezsiz)

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yüksek Lisans Programı (Tezli/Tezsiz)

İşletme Yüksek Lisans Programı (Tezli / Tezsiz)

 

Üyelerimiz ayrıca Beykoz Üniversitesi’nin diğer yüksek lisans programları ile örgün / uzaktan eğitim sertifika programlarının öğrenim ücreti üzerinden de ( Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programları hariç)  %20 oranında indirimden faydalanabilecektir. Programlarla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.beykoz.edu.tr/icerik/1009-kayit-islemleri adresinden ulaşabilirsiniz.

Beykoz Üniversitesi  Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans programları ile İstanbul dışındaki üyelerimizin de katılımına imkan sağlamıştır. Uzaktan Eğitim yüksek lisans programlarında dersler ve ara sınav online olarak gerçekleştirilmekte olup, katılan üyelerimiz sadece final sınavları için üniversiteye gitmek durumundadır. Covid-19 salgını sebebi ile 2020 güz yarıyılında örgün programlarda da uzaktan eğitim yapılacaktır.

 

Son Başvuru Tarihi: 05.10.2020

İletişim: 0216 912 22 52

Ayrıntılı bilgi için http://aday.beykoz.edu.tr/ads/yukseklisans/ adresindeki formu doldursanız üniversite sizinle iletişime geçecektir.

Son Yüklenen Diğer Haberler