"Bir Devlet ki! Gümrük işlerini, vergilerini, ülkenin ve milletin ihtiyaçlarına göre düzenlemekten alı konulmuştur. Böyle bir devlete elbette bağımsız devlet denemez."

Derneğimizde G.T.İ.P Tespiti Hizmeti Devam Ediyor

Tarih: 9.11.2023 14:00:00 - Görüntülenme: 6787

Derneğimiz, Üyelerimize ihtiyaç duydukları, kimi zaman eksikliğini hissettikleri, Gümrük Tarife İstatistik Pozisyonu Tespitine yönelik olarak hizmet vermeye başlıyor. İstanbul Üniversitesi İngilizce Kimya Bölümü mezunu; Gümrük Laboratuvarı ismiyle anılan, Ticaret Bakanlığı, İstanbul Bölge Laboratuvarı’nın muhtelif birimlerinde on altı (16) yıl boyunca görev yapmış; şimdilerde kurucusu ve yürütücüsü olduğu TODD Danışmanlık çatısı altında sektöre bu anlamda destek vermeyi sürdüren Kimyager Engin Barış KALKAN 14.11.2023 tarihi itibariyle derneğimizde hizmet vermeye başlayacaktır.

Kimyagerimiz Salı ve Perşembe günleri Tophane’de mukim Dernek Binamızın üçüncü katındaki ofisinde bulunacak olup, diğer iş günlerinde tespit ve hizmetlerini online olarak sürdürecektir.

Derneğimiz tarafından analiz ücreti 450 TL+KDV olarak belirlenmiştir. Hizmet talebinde bulunacak Üyelerimizin ilişikte yer alan Sınıflandırma Gereklilikleri Tablosu uyarınca düzenledikleri dosyalarını G.T.İ.P Talep Formu ile beraber kimyager@igmd.org.tr hesabına iletmeleri rica olunur. Numunelerinin fiziki olarak incelenmesi, analize tabii tutulması gereken çalışmalar için örneklerin yukarıda bahsi geçen dokümanlarla birlikte dernek adresimize ulaştırılması gerekmektedir.

Camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği

Yönetim Kurulu


Haber Dökümanları

Son Yüklenen Diğer Haberler