"Bir Devlet ki! Gümrük işlerini, vergilerini, ülkenin ve milletin ihtiyaçlarına göre düzenlemekten alı konulmuştur. Böyle bir devlete elbette bağımsız devlet denemez."
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
"Bir Devlet ki! Gümrük işlerini, vergilerini, ülkenin ve milletin ihtiyaçlarına göre düzenlemekten alı konulmuştur. Böyle bir devlete elbette bağımsız devlet denemez."

İTO 25 Nolu Gümrük Müşavirliği Meslek Komitesi Meslektaşlarımız İle Buluştu

Tarih: 24.12.2016 20:02:13 - Görüntülenme: 378

İTO 25 Nolu Gümrük Müşavirliği Meslek Komitesi Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda Meslektaşlarımız ile biraraya geldi. Açılış konuşmasını  İTO 25 Nolu Gümrük Müşavirliği Meslek Komitesi  Meclis Üyesi Sayın Metin KORKMAZ’ın yaptığı toplantıda; İGMD Başkanı ve  İTO 25 Nolu Gümrük Müşavirliği Meslek Komitesi Meclis Üyesi Sayın Serdar KESKİN konuşmasına Eski Başkanımız Merhum Sayın Mithat AKAR’ı  rahmetle anarak ve kendisinin Mesleğimiz adına yapmış olduğu çalışmalarından bahsederek başladı. Ayrıca Başkanımız;  İTO Gümrük Müşavirliği Meslek Komitesinin ve Derneğimizin yapmış olduğu çalışmalar hakkında Üyelerimize bilgi verdi. Sevgili Hocamız Sayın Bayram DOĞAN, İTO 25 Nolu Gümrük Müşavirliği Meslek Komitesi Meclis Üyesi Sayın Metin KORKMAZ ve Sayın Selçuk SÜRAL Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavlarında başarılı olan Meslektaşlarımızı tebrik ederek, başarılarının devamını dilediler. Ayrıca, 25.12.2016 tarihinde Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavlarına girecek adaylara başarı dileklerinde bulunuldu. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı karşılıklı istişarelerde bulunularak sona erdi.


Son Yüklenen Diğer Haberler