"Bir Devlet ki! Gümrük işlerini, vergilerini, ülkenin ve milletin ihtiyaçlarına göre düzenlemekten alı konulmuştur. Böyle bir devlete elbette bağımsız devlet denemez."

Üye Aidat Borçları Hakkında!

Tarih: 15.05.2024 16:50:00 - Görüntülenme: 1710

Sayın Üyelerimiz;

Yönetim Kurulumuzun aldığı karar gereği uzun süredir gündemimizde olan üye aidat borçlarının tahsilinin sağlanması için 11 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Mali Genel Kurul Toplantısında açıklandığı üzere, Dernek Gelirlerimizin belirli düzeyde tutulabilmesini, hizmetlerin aksamadan verilebilmesini ve giderlerin karşılanabilmesini teminen geçmiş dönem aidat borcu olan Üyelerimizin aidatlarını 03 Haziran 2024 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödemeleri önemle rica olunur. Bu süre sonunda üye aidatını ödemeyen Üyelerimiz hakkında yasal takip işlemlerinin yapılması için Hukuk Müşavirliğimiz tarafından icra takip işlemlerinin başlatılacağını bildiririz.

Üyelerimizden mesleki faaliyette bulunmayanların, durumunu Derneğimize yazılı olarak bildirerek İzin Belgelerinin Bakanlığa iade edilmek üzere Dernek Merkezimize teslim edilmesi, faaliyetine devam etmekle birlikte üye aidatını ödemeyen üyelerimiz hakkında ise yasal takibin başlatılması doğrultusunda Hukuk Müşavirliğimize yetki ve görev verilmesine karar verilmiştir.

Taksitlendirme imkanından faydalanabilmek ve şartlarını öğrenmek için dernek merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği

Yönetim Kurulu

Son Yüklenen Diğer Haberler